Zákulisí proměny šatny Nikol Moravcové

Občas se mě někdo ptá, co že to v bonamicz vlastně dělám, nebo jak jsem se k té práci dostala. Každopádně cesta k tomu, jak mimo jiné proměňuji interiéry celebritám by byla na delší povídání. Proto svou práci raději rovnou poodkryji na jednom (podle mě) úspěšném projektu. Proměna šatníku u Nikol Moravcové totiž stála za to!

Všechno musí pryč

Nikol je živel a podle toho vypadá i její letenský boho božo byt. Každý centimetr prostoru je zaplnění nějakou instafriendly dekorací. A zatímco na terase nebo v obýváku to může fungovat, mít přeplněné dvě šatny k prasknutí, vybízí maximálně k tomu si ráno obléct džíny a tričko a rychle z šatny zmizet. A protože Nikol je blogerka, kterou nejen móda živí, dala jsem si s Bonami za úkol tohle království pořádně proměnit.

BEFORE a AFTER … a ano je to stejná místnost 😀

Tip 1. Třídění

Prvním úkolem bylo, se co možná největšího množství kousků nemilosrdně zbavit. Nikol pravidelně pořádá blogesmarkety, kde blogerky prodávají své poklady. Ty, které se neudají, navíc putují dál potřebným, takže má člověk z třídění hned lepší pocit. A přestože mi Nikol slibovala, že celý předešlý večer hodiny s mamkou vyklízely, byl i v den proměny šatník přeplněný.

A tak začala akce kulový blesk. Hodinu před příchodem celého týmu Nikol s mokrými vlasy a Violkou v náručí třídila dál a dál, její manžel vrtal a sestavoval nábytek a já rychlostí blesku věšela vyvolené módní kousky.

Tip 2. Uskladnění

Pokuste se rozdělit šatník podle sezónnosti. Všechny bundy, kabáty a svetry vysajte do vakuových pytlů. Nejenže výsledkem bude o dost víc prostoru k žití, ale zároveň vás může na podzim neokoukané oblečení znovu bavit. Není totiž nic horšího než se každý den přehrabovat věcmi, které stejně minimálně půl roku nevezmete na sebe.

Pytlů nakonec Nikol použila hned několik. Navíc měla z jejich vysávání upřímnou radost, což chápu, protože je ten proces dost uspokojivej :D. Upřímně by mě zajímalo, jestli je na podzim vlastně znovu otevře a použije nebo půjdou rovnou na market :D.

Zdroj
Tip 3. Neskládejte, ruličkujte

Pokud vás stejně jako mě pohled na dokonale srovnaný šatník nenechává chladným, určitě se koukněte alespoň na jeden díl Tidying Up with Marie Kondo. Tahle uklízecí bohyně mě totiž naučila oblečení neskládat na sebe, ale pěkně do ruličky vedle sebe. A právě tímto způsobem jsem uspořádala šuplíky i u Nikol. Už jste to zkoušeli?

Zdroj
Foto @danielcaha pro Bonami.cz

Tip. 4 Věšeníčko věšení

Další vychytávkou jsou tenká nejlépe semišová ramínka, díky kterým se toho do skříně vejde i dvakrát tolik a oblečení z nich nesklouzává. Pokud máte hodně šál, pásku nebo klobouků, existuje spousta ramínek, díky kterým všechny doplňky pověsíte naráz. Právě sjednocení ramínek udělalo v šatníku influencerky velkou parádu…

Všechna použitá ramínka najdete jak jinak na ńež na Bonami.

Podtrženo sečteno: stačilo pár týdnů příprav, jeden den realizace, zapálený tým, energická Nikol, ochotný manžel, poslušně spinkající dítě a trocha mého potu a slz a dvě nové šatny byly rázem na světě. 😀 Pokud vás zajímá celý proces, koukněte určitě na Bonami Youtube a Instagram, kde se můžete těšit i na další celebrití proměny v mé režii… 🙂

PS: Asi se zajdu podívat, jak to u Nikol vypadá teď, pár měsíců po proměně. 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *